SN74F112N
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F112N
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16DIP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74F112N
Varenummer SN74F112N Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16DIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 121439 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Type JK Type
Trigger Type Negative Edge Serie 74F
Emballage Tube Pakke / tilfælde 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type Differential Andre navne 296-33892-5
SN74F112N-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) Antal elementer 2
Antal bit pr. Element 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL 6.5ns @ 5V, 50pF
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Fungere Set(Preset) and Reset
Nuværende - Quiescent (Iq) 19mA Nuværende - Output High, Low 1mA, 20mA
Urfrekvens 130MHz Basenummer 74F112