SN74F112NSRE4
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F112NSRE4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74F112NSRE4
Varenummer SN74F112NSRE4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 278671 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Type JK Type
Trigger Type Negative Edge Serie 74F
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Output Type Differential Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)
Antal elementer 2 Antal bit pr. Element 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL 6.5ns @ 5V, 50pF Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fungere Set(Preset) and Reset Nuværende - Quiescent (Iq) 19mA
Nuværende - Output High, Low 1mA, 20mA Urfrekvens 130MHz