SN74F2373DWE4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F2373DWE4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC LATCH OCTAL TRANSP D 20-SOIC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN74F2373DWE4
Varenummer SN74F2373DWE4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC LATCH OCTAL TRANSP D 20-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6526 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 20-SOIC
Serie 74F Emballage Tube
Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Output Type Tri-State
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Logik Type D-Type Transparent Latch
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Uafhængige kredsløb 1
Nuværende - Output High, Low 3mA, 12mA Kredsløb 8:8