SN74F2373DWRE4
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F2373DWRE4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC LATCH OCTAL TRANSP D 20-SOIC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN74F2373DWRE4
Varenummer SN74F2373DWRE4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC LATCH OCTAL TRANSP D 20-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2713 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 20-SOIC
Serie 74F Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Output Type Tri-State
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Logik Type D-Type Transparent Latch
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Uafhængige kredsløb 1
Nuværende - Output High, Low 3mA, 12mA Kredsløb 8:8
Basenummer 74F2373
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SN74F240DWR
SN74F240DWR
producenter: N/A
Beskrivelse: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC