SN74F280BNSR
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F280BNSR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC 9-BIT GEN/CHKER 14SO
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74F280BNSR
Varenummer SN74F280BNSR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC 9-BIT GEN/CHKER 14SO Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 364688 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5V ~ 5.5V Leverandør Device Package 14-SOP
Serie 74F Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Andre navne SN74F280BNSRE4
SN74F280BNSRE4-ND
SN74F280BNSRG4
SN74F280BNSRG4-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal kredsløb 9-Bit
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Logik Type Parity Generator/Checker Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Parity Generator 9-Bit 14-SOP Nuværende - Output High, Low 1mA, 20mA