SN74F283NSRE4
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F283NSRE4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FULL ADDER 4BIT BIN 16SO
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN74F283NSRE4
Varenummer SN74F283NSRE4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FULL ADDER 4BIT BIN 16SO Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5965 pcs Datablad
Forsyningsspænding 4.5 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 16-SO
Serie 74F Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Driftstemperatur 0°C ~ 70°C