SN74F521DWRG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F521DWRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74F521DWRG4
Varenummer SN74F521DWRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 282197 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Type Identity Comparator
Serie 74F Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Output funktion A=B
Produktion Active Low Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Antal bitter 8 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL 10ns @ 5V, 50pF
Nuværende - Output High, Low 1mA, 20mA Basenummer 74F521