SN74F521NSR
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F521NSR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SO
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74F521NSR
Varenummer SN74F521NSR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SO Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 341045 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Type Identity Comparator
Serie 74F Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Output funktion A=B
Produktion Active Low Andre navne 296-42646-2
SN74F521NSR-ND
SN74F521NSRE4
SN74F521NSRE4-ND
SN74F521NSRG4
SN74F521NSRG4-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal bitter 8
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL 10ns @ 5V, 50pF Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Magnitude Comparator 8 Bit Active Low Output A=B 20-SO Nuværende - Output High, Low 1mA, 20mA