SN74F543DWG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F543DWG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
550 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74F543DWG4
Varenummer SN74F543DWG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 116123 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 24-SOIC
Serie 74F Emballage Tube
Pakke / tilfælde 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Output Type 3-State
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) Antal elementer 1
Antal bit pr. Element 8 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Logik Type Transceiver, Non-Inverting
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type -
Detaljeret beskrivelse Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SOIC Nuværende - Output High, Low 3mA, 24mA; 15mA, 64mA