SN74LVC1G32YEPR
Produkt oversigt
Varenummer: SN74LVC1G32YEPR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC GATE OR 1CH 2-INP 5DSBGA
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN74LVC1G32YEPR
Varenummer SN74LVC1G32YEPR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC GATE OR 1CH 2-INP 5DSBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3783 pcs Datablad
Spænding - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 5-DSBGA, 5-WCSP (1.4x0.9)
Serie 74LVC Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 5-XFBGA, DSBGA Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal indgange 2 Antal kredsløb 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF Logik Type OR Gate
Logisk niveau - Lav 0.7 V ~ 0.8 V Logisk niveau - Høj 1.7 V ~ 2 V
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Nuværende - Output High, Low 32mA, 32mA Basenummer 74LVC1G32