SN74LVC1G32YZPR
Produkt oversigt
Varenummer: SN74LVC1G32YZPR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC GATE OR 1CH 2-INP 5DSBGA
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74LVC1G32YZPR
Varenummer SN74LVC1G32YZPR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC GATE OR 1CH 2-INP 5DSBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 522341 pcs Datablad
Spænding - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 5-DSBGA, 5-WCSP (1.4x0.9)
Serie 74LVC Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 5-XFBGA, DSBGA Andre navne 296-14365-2
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal indgange 2
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF
Logik Type OR Gate Logisk niveau - Lav 0.7 V ~ 0.8 V
Logisk niveau - Høj 1.7 V ~ 2 V Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner - Detaljeret beskrivelse OR Gate IC 1 Channel 5-DSBGA, 5-WCSP (1.4x0.9)
Nuværende - Quiescent (Max) 10µA Nuværende - Output High, Low 32mA, 32mA