SN75C1154DW
Produkt oversigt
Varenummer: SN75C1154DW
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC QUAD LOW DRIVER/REC 20-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN75C1154DW
Varenummer SN75C1154DW Fabrikant N/A
Beskrivelse IC QUAD LOW DRIVER/REC 20-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42047 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 15 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 20-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 1V protokol RS232
Emballage Tube Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Andre navne 296-6958-5
SN75C1154DWE4
SN75C1154DWE4-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C