SN75C1154DWR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SN75C1154DWR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC QUAD LP DRVR/RCVR 20-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN75C1154DWR
Varenummer SN75C1154DWR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC QUAD LP DRVR/RCVR 20-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 94141 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 15 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 20-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 1V protokol RS232
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Andre navne SN75C1154DWRE4
SN75C1154DWRE4-ND
SN75C1154DWRG4
SN75C1154DWRG4-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C