SN75C1406DWRE4
Produkt oversigt
Varenummer: SN75C1406DWRE4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC TRPL LP DRVR/RCVR 16-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN75C1406DWRE4
Varenummer SN75C1406DWRE4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC TRPL LP DRVR/RCVR 16-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 104403 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 15 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 16-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 1V protokol RS232
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal drivere / modtagere 3/3