SN75C185DWG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN75C185DWG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC MULT DRVR/RCVR LP 20-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
350 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN75C185DWG4
Varenummer SN75C185DWG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC MULT DRVR/RCVR LP 20-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 64659 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 13.2 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 20-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 1.1V protokol RS232
Emballage Tube Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal drivere / modtagere 3/5