SN75C3222DWR
Produkt oversigt
Varenummer: SN75C3222DWR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN75C3222DWR
Varenummer SN75C3222DWR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 70919 pcs Datablad
Spænding - Supply 3 V ~ 5.5 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 20-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 300mV protokol RS232
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Andre navne 296-13040-2
SN75C3222DWRE4
SN75C3222DWRE4-ND
SN75C3222DWRG4
SN75C3222DWRG4-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C