SN75C3222EDWR
Produkt oversigt
Varenummer: SN75C3222EDWR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC MULT-CH RS232 DVR/RCVR 20SOIC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN75C3222EDWR
Varenummer SN75C3222EDWR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC MULT-CH RS232 DVR/RCVR 20SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3286 pcs Datablad
Spænding - Supply 3 V ~ 5.5 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 20-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 300mV protokol RS232
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Andre navne 296-21074-2 Driftstemperatur 0°C ~ 70°C