SN75C3223EDW
Produkt oversigt
Varenummer: SN75C3223EDW
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN75C3223EDW
Varenummer SN75C3223EDW Fabrikant N/A
Beskrivelse IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7048 pcs Datablad
Spænding - Supply 3 V ~ 5.5 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 20-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 500mV protokol RS232
Emballage Tube Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal drivere / modtagere 2/2