SN75C3223EDWR
Produkt oversigt
Varenummer: SN75C3223EDWR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC LINE DRVR/RCVR RS232 20-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN75C3223EDWR
Varenummer SN75C3223EDWR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC LINE DRVR/RCVR RS232 20-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32645 pcs Datablad
Spænding - Supply 3 V ~ 5.5 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 20-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 500mV protokol RS232
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Andre navne 296-21077-1 Driftstemperatur 0°C ~ 70°C