SN75LVDM976DLRG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN75LVDM976DLRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC TXRX 9/9 HALF 56SSOP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN75LVDM976DLRG4
Varenummer SN75LVDM976DLRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC TXRX 9/9 HALF 56SSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4162 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 56-SSOP Serie -
protokol - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Driftstemperatur 0°C ~ 70°C