SN75LVDM977DL
Produkt oversigt
Varenummer: SN75LVDM977DL
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC TXRX DUAL MODE 9/9 56SSOP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN75LVDM977DL
Varenummer SN75LVDM977DL Fabrikant N/A
Beskrivelse IC TXRX DUAL MODE 9/9 56SSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7034 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 56-SSOP Serie -
protokol - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Andre navne 296-6935-5
SN75LVDM977DLG4
SN75LVDM977DLG4-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal drivere / modtagere 9/9