TL1963A-25EVM
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TL1963A-25EVM
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse EVALUATION MODULE FOR TL1963A-25
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for TL1963A-25EVM
Varenummer TL1963A-25EVM Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 4992 pcs Datablad
Spænding - Output 2.5V Spænding - Indgang 2.5 V ~ 20 V
Udnyttet IC / Del TL1963A Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Type Positive Fixed
Andre navne 296-49949
TL1963A-25EVM-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Output 1.5A Kanaler pr. IC 1 - Single