TL1963A-33EVM
Produkt oversigt
Varenummer: TL1963A-33EVM
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse EVAL MODULE FOR TL1963A-33
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for TL1963A-33EVM
Varenummer TL1963A-33EVM Fabrikant N/A
Beskrivelse EVAL MODULE FOR TL1963A-33 Blyfri Status / RoHS Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Mængde Tilgængelig 4497 pcs Datablad
Spænding - Output 3.3V Spænding - Indgang 2.5 V ~ 20 V
Udnyttet IC / Del TL1963A Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Type Positive Fixed
Andre navne 296-31022
TL1963A-33EVM-ND
TL1963A33EVM
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Output 1.5A Kanaler pr. IC 1 - Single