TL5001CPG4
Produkt oversigt
Varenummer: TL5001CPG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
400 pcs
  • Besked
Specifikationer for TL5001CPG4
Varenummer TL5001CPG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 63570 pcs Datablad
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V Topologi Buck, Boost, Flyback
Synkron Rectifier No Leverandør Device Package 8-PDIP
Serie - Serielle grænseflader -
Emballage Tube Pakke / tilfælde 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type Transistor Driver Outputfaser 1
Output Configuration Positive Andre navne TL5001CPE4
TL5001CPE4-ND
Driftstemperatur -20°C ~ 85°C (TA) Antal udgange 1
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fungere Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Frequency - Switching 20kHz ~ 500kHz