TL5001CPSR/1
Produkt oversigt
Varenummer: TL5001CPSR/1
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TL5001CPSR/1
Varenummer TL5001CPSR/1 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4234 pcs Datablad
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V Topologi Buck, Boost, Flyback
Synkron Rectifier No Leverandør Device Package 8-SO
Serie - Serielle grænseflader -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Output Type Transistor Driver Outputfaser 1
Output Configuration Positive Driftstemperatur -20°C ~ 85°C (TA)
Antal udgange 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Fungere Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Frequency - Switching 20kHz ~ 500kHz Duty Cycle (Max) 100%