TL750M05CKCSE3
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TL750M05CKCSE3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-3
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TL750M05CKCSE3
Varenummer TL750M05CKCSE3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 83128 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 0.6V @ 750mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 5V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 26V
Leverandør Device Package TO-220-3 Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-220-3 PSRR 55dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-21594-5 Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 750mA TO-220-3 Nuværende - Output 750mA
Kontrolfunktioner - Basenummer TL750M05
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TL750M05CKCE3
TL750M05CKCE3
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-3
På lager: 5216 pcs
Hent:
RFQ
TL750L12CDRE4
TL750L12CDRE4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC
På lager: 369087 pcs
Hent:
RFQ
TL750M05CKC
TL750M05CKC