TL750M05CKTER
Produkt oversigt
Varenummer: TL750M05CKTER
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LIN 5V 750MA 3POWERFLEX
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TL750M05CKTER
Varenummer TL750M05CKTER Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LIN 5V 750MA 3POWERFLEX Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 186777 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 0.6V @ 750mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 5V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 26V
Leverandør Device Package 3-PowerFLEX™ Serie -
Pakke / tilfælde TO-252-4, DPak (3 Leads + Tab) PSRR 55dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-18892-2 Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 750mA 3-PowerFLEX™ Nuværende - Output 750mA