TL750M10CKTPRG3
Produkt oversigt
Varenummer: TL750M10CKTPRG3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LIN 10V 750MA 2POWERFLEX
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TL750M10CKTPRG3
Varenummer TL750M10CKTPRG3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LIN 10V 750MA 2POWERFLEX Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6644 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 0.6V @ 750mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 10V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 26V
Leverandør Device Package 2-PowerFLEX™ Serie -
Pakke / tilfælde TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Driftstemperatur 0°C ~ 125°C Antal regulatorer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 750mA 2-PowerFLEX™
Nuværende - Output 750mA Kontrolfunktioner -