TL750M12CKCE3
Produkt oversigt
Varenummer: TL750M12CKCE3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 12V 750MA TO220-3
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TL750M12CKCE3
Varenummer TL750M12CKCE3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 12V 750MA TO220-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5148 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 0.6V @ 750mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 12V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 26V
Leverandør Device Package TO-220-3 Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-220-3 PSRR 55dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Driftstemperatur 0°C ~ 125°C Antal regulatorer 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 750mA TO-220-3
Nuværende - Output 750mA Kontrolfunktioner -