TLV27L1IDG4
Produkt oversigt
Varenummer: TLV27L1IDG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
525 pcs
  • Besked
Specifikationer for TLV27L1IDG4
Varenummer TLV27L1IDG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 86932 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V Spænding - Indgangsforskydning 500µV
Leverandør Device Package 8-SOIC Slew Rate 0.06 V/µs
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type Rail-to-Rail
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal kredsløb 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Få båndbreddeprodukt 160kHz