TLV27L2CDGKR
Produkt oversigt
Varenummer: TLV27L2CDGKR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8VSSOP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TLV27L2CDGKR
Varenummer TLV27L2CDGKR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8VSSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 139911 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V Spænding - Indgangsforskydning 500µV
Leverandør Device Package 8-VSSOP Slew Rate 0.06 V/µs
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Output Type Rail-to-Rail
Andre navne 296-17057-2
TLV27L2CDGKRG4
TLV27L2CDGKRG4-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Antal kredsløb 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Få båndbreddeprodukt 160kHz Detaljeret beskrivelse General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP
Nuværende - Forsyning 7µA Nuværende - Output / Channel 400µA
Nuværende - Input Bias 1pA Basenummer TLV27L2
Forstærker Type General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TLV27L1IDR
TLV27L1IDR
producenter: N/A
Beskrivelse: IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC
På lager: 168173 pcs
Hent:
RFQ
TLV27L1IDG4
TLV27L1IDG4
producenter: N/A
På lager: 86932 pcs
Hent:
RFQ
TLV27L2CDGK
TLV27L2CDGK
Beskrivelse: IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8VSSOP