TMS320BC52PJ100
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320BC52PJ100
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DSP 100-QFP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320BC52PJ100
Varenummer TMS320BC52PJ100 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DSP 100-QFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5871 pcs Datablad
Spænding - I / O 5.00V Spænding - Core 5.00V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 100-QFP (14x20)
Serie TMS320C5x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 100-BQFP Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)
On-chip RAM 2kB Ikke-flygtig hukommelse ROM (8 kB)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 4 (72 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade BSP, SSP
Clock Rate 100MHz Basenummer TMS320BC52