TMS320BC52PZ100
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320BC52PZ100
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DSP 100LQFP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320BC52PZ100
Varenummer TMS320BC52PZ100 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DSP 100LQFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3178 pcs Datablad
Spænding - I / O 5.00V Spænding - Core 5.00V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 100-LQFP (14x14)
Serie TMS320C5x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 100-LQFP Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)
On-chip RAM 2kB Ikke-flygtig hukommelse ROM (8 kB)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade BSP, SSP
Clock Rate 100MHz Basenummer TMS320BC52