TMS320C10FNL25
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320C10FNL25
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DSP 44-PLCC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320C10FNL25
Varenummer TMS320C10FNL25 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DSP 44-PLCC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5441 pcs Datablad
Spænding - I / O 5.00V Spænding - Core 5.00V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 44-PLCC (16.58x16.58)
Serie TMS320C1x Emballage Tube
Pakke / tilfælde 44-LCC (J-Lead) Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)
On-chip RAM 288B Ikke-flygtig hukommelse ROM (3 kB)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade Parallel
Clock Rate 25MHz Basenummer TMS320C10