TMS320C203PZ57
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320C203PZ57
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DSP 100LQFP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
90 pcs
  • Besked
Specifikationer for TMS320C203PZ57
Varenummer TMS320C203PZ57 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DSP 100LQFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6724 pcs Datablad
Spænding - I / O 5.00V Spænding - Core 5.00V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 100-LQFP (14x14)
Serie TMS320C20x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 100-LQFP Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)
On-chip RAM 1kB Ikke-flygtig hukommelse -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade SSP, UART
Clock Rate 57MHz Basenummer TMS320C203