TMS320C40GFL40
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320C40GFL40
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DSP 325-CPGA
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320C40GFL40
Varenummer TMS320C40GFL40 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DSP 325-CPGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4460 pcs Datablad
Spænding - I / O 5.00V Spænding - Core 5.00V
Type Floating Point Leverandør Device Package 325-CPGA (47.25x47.25)
Serie TMS320C4x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 325-BFCPGA Driftstemperatur 0°C ~ 85°C (TC)
On-chip RAM 8kB Ikke-flygtig hukommelse External
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 4 (72 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade Communication Ports
Clock Rate 40MHz Basenummer TMS320C40