TMS320C40GFL60
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320C40GFL60
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DSP 325-CPGA
Dataark:
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 137 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 137 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for TMS320C40GFL60
Varenummer TMS320C40GFL60 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DSP 325-CPGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 137 pcs Datablad
Spænding - I / O 5.00V Spænding - Core 5.00V
Type Floating Point Leverandør Device Package 325-CPGA (47.25x47.25)
Serie TMS320C4x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 325-BFCPGA Andre navne 296-46544-5
TMS320C40GFL60-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 85°C (TC) On-chip RAM 8kB
Ikke-flygtig hukommelse External Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 4 (72 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade Communication Ports Clock Rate 60MHz