TMS320C6202GLS200
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320C6202GLS200
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320C6202GLS200
Varenummer TMS320C6202GLS200 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FIXED-POINT DSP 384-BGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5488 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.80V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 384-FCBGA (18x18)
Serie TMS320C62x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 384-BFBGA, FCBGA Driftstemperatur 0°C ~ 90°C (TC)
On-chip RAM 384kB Ikke-flygtig hukommelse External
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 4 (72 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade McBSP
Clock Rate 200MHz Basenummer TMS320C6202