TMS320C6202GLS250
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320C6202GLS250
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
Dataark:
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 573 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
90 pcs
  • Besked
Specifikationer for TMS320C6202GLS250
Varenummer TMS320C6202GLS250 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FIXED-POINT DSP 384-BGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 573 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.80V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 384-FCBGA (18x18)
Serie TMS320C62x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 384-BFBGA, FCBGA Andre navne 296-10746
296-10746-5-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 90°C (TC) On-chip RAM 384kB
Ikke-flygtig hukommelse External Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 4 (72 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade McBSP Clock Rate 250MHz