TMS320VC5402GGU100
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320VC5402GGU100
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DIG SIG PROCESSOR 144-BGA
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
640 pcs
1120 pcs
  • Besked
Specifikationer for TMS320VC5402GGU100
Varenummer TMS320VC5402GGU100 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 7388 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.80V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serie TMS320C54x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 144-LFBGA Andre navne 296-10761
296-10761-5-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 32kB
Ikke-flygtig hukommelse ROM (8 kB) Monteringstype Surface Mount
grænseflade Host Interface, McBSP Clock Rate 100MHz