TMS320VC5402ZGU100
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320VC5402ZGU100
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144-BGA
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
640 pcs
1120 pcs
  • Besked
Specifikationer for TMS320VC5402ZGU100
Varenummer TMS320VC5402ZGU100 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144-BGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9442 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.80V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serie TMS320C54x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 144-LFBGA Andre navne 296-26862
TMS320VC5402ZGU100-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 32kB
Ikke-flygtig hukommelse ROM (8 kB) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade Host Interface, McBSP Clock Rate 100MHz