TMS320VC5409AGGU16
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320VC5409AGGU16
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DSP FIXED PT 160MIPS 144-BGA
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
160 pcs
  • Besked
Specifikationer for TMS320VC5409AGGU16
Varenummer TMS320VC5409AGGU16 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DSP FIXED PT 160MIPS 144-BGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4635 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.60V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serie TMS320C54x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 144-LFBGA Andre navne 296-12074
296-12074-5-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 64kB
Ikke-flygtig hukommelse ROM (32 kB) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade Host Interface, McBSP Clock Rate 160MHz