TMS320VC5409AZGU16
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320VC5409AZGU16
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FIXED POINT DSP 144-BGA
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
160 pcs
  • Besked
Specifikationer for TMS320VC5409AZGU16
Varenummer TMS320VC5409AZGU16 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FIXED POINT DSP 144-BGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4511 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.60V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serie TMS320C54x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 144-LFBGA Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (TC)
On-chip RAM 64kB Ikke-flygtig hukommelse ROM (32 kB)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade Host Interface, McBSP
Clock Rate 160MHz Basenummer TMS320VC5409A