TMS320VC549ZGU-100
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320VC549ZGU-100
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FIXED POINT DSP 144-BGA
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320VC549ZGU-100
Varenummer TMS320VC549ZGU-100 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FIXED POINT DSP 144-BGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6854 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 2.50V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serie TMS320C54x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 144-LFBGA Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (TC)
On-chip RAM 64kB Ikke-flygtig hukommelse ROM (32 kB)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade BSP, Host Interface, Serial Port
Clock Rate 100MHz Basenummer TMS320VC549