TMS320VC549GGUR100
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320VC549GGUR100
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FIXED POINT DSP 144-BGA
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for TMS320VC549GGUR100
Varenummer TMS320VC549GGUR100 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 6303 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 2.50V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serie TMS320C54x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 144-LFBGA Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (TC)
On-chip RAM 64kB Ikke-flygtig hukommelse ROM (32 kB)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Clock Rate 100MHz Basenummer TMS320VC549