TMS320VC549GGU-100
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320VC549GGU-100
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FIXED POINT DSP 144-BGA
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320VC549GGU-100
Varenummer TMS320VC549GGU-100 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FIXED POINT DSP 144-BGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5296 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 2.50V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serie TMS320C54x Emballage Tube
Pakke / tilfælde 144-LFBGA Andre navne 296-2016
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 64kB
Ikke-flygtig hukommelse ROM (32 kB) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade BSP, Host Interface, Serial Port Clock Rate 100MHz