TMS320VC549GGU-80
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320VC549GGU-80
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FIXED POINT DSP 144-BGA
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for TMS320VC549GGU-80
Varenummer TMS320VC549GGU-80 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 5200 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 2.50V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serie TMS320C54x Emballage Tube
Pakke / tilfælde 144-LFBGA Andre navne 296-1933
TMS320VC549GGU80
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 64kB
Ikke-flygtig hukommelse ROM (32 kB) Monteringstype Surface Mount
grænseflade BSP, Host Interface, Serial Port Clock Rate 80MHz