TPA3100D2PHPRG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TPA3100D2PHPRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPA3100D2PHPRG4
Varenummer TPA3100D2PHPRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28574 pcs Datablad
Spænding - Supply 10 V ~ 26 V Type Class D
Leverandør Device Package 48-HTQFP (7x7) Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 48-TQFP Exposed Pad
Output Type 2-Channel (Stereo) Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Maks. Udgangseffekt x Kanaler @ Load 21.8W x 2 @ 8 Ohm Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Basenummer TPA3100D2
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TPA3100D2IRGZRQ1
TPA3100D2IRGZRQ1
producenter: N/A
Beskrivelse: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48QFN
På lager: 13347 pcs
Hent:
RFQ
TPA3101D2PHP
TPA3101D2PHP
producenter: N/A
Beskrivelse: IC AMP AUDIO PWR 10W STER 48TQFP
På lager: 12093 pcs
Hent:
RFQ
TPA3100D2PHPR
TPA3100D2PHPR
Beskrivelse: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP
TPA302EVM
TPA302EVM
Beskrivelse: 0.3-W STEREO AUDIO AMP EVAL MODU
TPA3100D2PHPG4
TPA3100D2PHPG4