TPA3100D2RGZR
Produkt oversigt
Varenummer: TPA3100D2RGZR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPA3100D2RGZR
Varenummer TPA3100D2RGZR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22255 pcs Datablad
Spænding - Supply 10 V ~ 26 V Type Class D
Leverandør Device Package 48-VQFN (7x7) Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 48-VFQFN Exposed Pad
Output Type 2-Channel (Stereo) Andre navne 296-19423-2
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Maks. Udgangseffekt x Kanaler @ Load 21.8W x 2 @ 8 Ohm