TPS3808G12DRVT
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3808G12DRVT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 1.2V 6SON
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3808G12DRVT
Varenummer TPS3808G12DRVT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 1.2V 6SON Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60865 pcs Datablad
Spændingstærskel 1.12V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package 6-WSON (2x2) Serie -
Nulstil timeout Adjustable/Selectable Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 6-WDFN Exposed Pad
Produktion Open Drain or Open Collector Andre navne 296-19294-2
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Antal overvågede volumer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Basenummer TPS3808G12
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TPS3808G15DBVTG4
TPS3808G15DBVTG4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT-23-6
På lager: 71654 pcs
Hent:
RFQ
TPS3808G12DBVT
TPS3808G12DBVT
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VOLT SUPERVISOR 1.2V SOT23-6
På lager: 72011 pcs
Hent:
RFQ
TPS3808G12DRVTG4
TPS3808G12DRVTG4
Beskrivelse: IC VOLT SUPERVISOR 1.2V 6SON